o firmie

Usługi księgowe Lublin

Kilka słów o nas

Biuro Rachunkowe AGNUS powstało z myślą o przedsiębiorcach i wspólnotach mieszkaniowych ceniących nowoczesne rozwiązania, wzajemne zaufanie oraz profesjonalną obsługę. Świadczymy szeroko rozumiane usługi księgowe oraz obsługę kadrowo – płacową. Naszą specjalnością jest również w obsługa księgowa wspólnot mieszkaniowych. Działamy nie tylko na terenie miasta Lublin i okolic, ale na terenie całej Polski. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu odległość nie jest dla nas przeszkodą.


Nasze usługi księgowe i usługi kadrowo-płacowe kierujemy zarówno do przedsiębiorców stawiających swoje pierwsze kroki, jak i do tych którzy działają już na rynku. Do współpracy zapraszamy osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, spółki z o. o., spółki jawne, spółki cywilne, zarządców nieruchomości i wspólnoty mieszkaniowe.
Zależy nam na dobrej współpracy, wiemy, że każdy Klient jest inny, ma inne oczekiwania i potrzeby, dlatego staramy się dostosować naszą ofertę do jego indywidualnych potrzeb. Sumiennie i z zaangażowaniem podchodzimy do spraw naszych Klientów.


Usługi księgowe i kadrowo-płacowe świadczymy w sposób profesjonalny i na najwyższym poziomie dzięki wieloletniemu doświadczeniu. Posiadamy certyfikat księgowy Ministra Finansów nr 6064/2004 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doskonalimy naszą wiedzę poprzez szkolenie i bieżącą aktualizację swojej wiedzy o podlegające ciągłym zmianom przepisy, interpretacje i orzecznictwo.
Mogą nam Państwo zaufać w kwestiach dotyczących zachowania tajemnicy i poufności  wszelkich informacji i danych Państwa firmy, jej finansów i księgowości.
Współpraca z nami jest określona warunkami czytelnej umowy. Gwarantujemy szybkość reakcji, elastyczność w działaniu oraz nowoczesne narzędzia komunikacji między klientem a biurem. Podpisanie z nami umowy pozwolą Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze oraz daje komfort skupienia uwagi na rozwoju własnej firmy.


Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zapraszamy do kontaktu z nami lub wypełnienia krótkiego formularza wyceny.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę usług księgowych.