Wspólnoty Mieszkaniowe

Księgowość Wspólnot Mieszkaniowych


Biuro Rachunkowe AGNUS specjalizuje się w prowadzeniu księgowości wspólnot mieszkaniowych, która ze względu na często zmieniające się interpretacje podatkowe, podleganie pod przepisy wielu ustaw oraz niejednolite linie orzecznictwa sądowego potrafi być skomplikowana. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami i dobrze wiemy jak ważna dla wspólnoty mieszkaniowej i jej zarządcy bądź administratora jest
profesjonalnie i rzetelnie prowadzona księgowość.Prawidłowe prowadzenie księgowości Wspólnot to klucz do poprawnego działania nieruchomości.
Profesjonalnie prowadzona księgowość umożliwia prawidłowe dokonanie rozliczenia mediów i kosztów związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej. Pozwala na bieżąco kontrolować wykonanie planu gospodarczego wspólnoty oraz reagować w odpowiednim czasie na pojawiające się zagrożenia. Niezależnie od tego, czy wspólnota mieszkaniowa decyduje się na tzw. „zarząd właścicielski” czy zleca go zawodowemu zarządcy, jej księgowość powinna być prowadzona na bieżąco, w sposób rzetelny i ciągły. Nasze usługi księgowe pozwalają uniezależnić finanse i księgowość wspólnoty od ewentualnej zmiany zarządzającego.

Nasza oferta jest skierowana do zarządców nieruchomości i Wspólnot Mieszkaniowych z całej Polski.Pracujemy na oprogramowaniu przystosowanym do obsługi wspólnot mieszkaniowych. Program umożliwia wymianę informacji pomiędzy księgowością i zarządcą, a także księgowością i właścicielem. Komunikacja między naszym Klientem a nami odbywa się na bieżąco, w dowolnej formie - telefonicznie oraz drogą elektroniczną. 


    
Kompleksowa obsługa finansowo – księgowa wspólnot mieszkaniowych obejmuje:

 

Zapraszamy do kontaktu z nami lub wypełnienia krótkiego formularza wyceny.

Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa indywidualną ofertę usług księgowych.